Zostań Ekspertem Komisji Europejskiej!

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej informuje o szkoleniu „Zostań Ekspertem Komisji Europejskiej” organizowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej przy Centrum Transferu Technologii - Politechnika Krakowska.

Szkolenie odbędzie się 17 maja br. na Politechnice Krakowskiej, ul. Warszawska 24, sala Konferencyjna GIL, w godzinach 9:30 – 12:00.

W pierwszej częsci szkolenia pani Magdalena Wójtowicz z RPK CTT PK przedstawi kwestie formalne jakie trzeba spełnić aby zostać ekspertem oraz jak zarejestrować się w bazie ekspertów H2020.

W drugiej części szkolenia udział wezmą prelegentki, mające wieloletnie doświadczenie przy ocenianiu wniosków aplikacyjnych do Programów Ramowych Komisji Euorejskiej - dr Karolina Mania oraz dr inż. Katarzyna Grzesik, które opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z tą niezwykła pracą.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej RPK CTT PK, a zapisy na szkolenie odbywają się za pośrednictwem formularza online.

    Aktualności

    Data dodania
    5 maja 2016