Zaproszenie do udziału w czacie i warsztatach IdeaLab

Zespół ds. Międzynarodowych Programów Badawczych zaprasza do udziału w czacie informacyjnym w dniu 13 sierpnia br. prowadzonym przez NCN oraz rejestracji zgłoszeń na warsztaty międzynarodowe, w ramach konkursu IdeaLab „Managing Threats”, których termin zaplanowano w dniach 21-25 października br.

Celem warsztatów, w których udział wezmą naukowcy z Polski, Norwegii, Liechtensteinu oraz Islandii, jest opracowanie koncepcji interdyscyplinarnych projektów badawczych, realizowanych we współpracy z partnerami z Polski. Najlepsze pomysły na projekty będą sfinansowane ze środków NCN, w ramach III edycji Funduszy Norweskich.

Tematyka konkursu IdeaLab dotyczy wyzwań dla społeczeństwa europejskiego wynikających ze współcześnie zachodzących złożonych procesów, takich jak globalizacja, zmiany technologiczne, zmiany klimatu i środowiska naturalnego, przemiany demograficzne, fale migracji, brak stabilności geopolitycznej.

W dniu 13 sierpnia br. będzie okazja do zadania pracownikom NCN pytań dotyczących konkursu IdeaLab podczas czatu informacyjnego na stronie: https://ncn.clickmeeting.com/idealab.

Pytania będzie można zadawać w godzinach od 11.00 do 14.00. Wystarczy podać imię lub nick i adres e-mail, żeby się zalogować. Czat będzie prowadzony w języku angielskim.

Aplikacje do udziału w warsztatach przyjmowane są do 19 sierpnia br., za pośrednictwem formularza elektronicznego.

Zespół ds. Międzynarodowych Programów Badawczych
Centrum Współpracy Międzynarodowej

e-mail: cwm@poczta.umcs.lublin.pl
tel. 81 537 53 86, 537 54 98, 537 54 58

    Aktualności

    Data dodania
    6 sierpnia 2019