Warsztaty „Jak przygotować wniosek na indywidualny projekt badawczy w programie HORYZONT 2020? Porady eksperta Komisji Europejskiej”

Zespół ds Projektów Badawczych Międzynarodowych zachęca do udziału w szkoleniu pt. „Jak przygotować wniosek na indywidualny projekt badawczy w programie HORYZONT 2020? Porady eksperta Komisji Europejskiej” organizowanym przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza na warsztaty pn. Jak przygotować wniosek na indywidualny projekt badawczy w programie ramowym UE HORYZONT 2020? Porady eksperta Komisji Europejskiej, które odbędą się dnia 3 lipca 2017 r. w godz. 11.15 – 15.30 na Politechnice Gdańskiej, Sala 300, Gmach Główny PG.
Celem warsztatów jest przedstawienie możliwości pozyskiwania grantów badawczych przez indywidualnych naukowców w ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie w programie Horyzont 2020. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną zasady udziału w programie ramowym UE Horyzont 2020 oraz praktyczne aspekty aplikowania o grant „Individual Fellowshiops” (IF).
Podczas spotkania swoimi doświadczeniami z oceny wniosków projektowych podzieli się ekspert Komisji Europejskiej z Politechniki Gdańskiej.

Szczegóły dotyczące rejestracji oraz programu znajdą Państwo na stronie RPK Gdańsk w zakładce SZKOLENIA.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


Zespół ds Projektów Badawczych Międzynarodowych
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej
tel. 81 537 54 98 (58)
e-mail: olga.pliszczynska@umcs.plmagdalena.pokrzycka@umcs.pl
anna.kotula@poczta.umcs.lublin.pl

 

    Aktualności