Polsko-niemieckie spotkanie networkingowe

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza do zapoznania się z zaproszeniem Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej na polsko-niemieckie spotkanie networkingowe na rzecz programu Horyzont 2020.

Spotkanie „Successful R&I between North Rhine-Westphalia and Poland. European Networking Event" odbędzie się 20 września 2016 r. w Konsulacie RP w Kolonii i jest poświęcone poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont 2020. W ubiegłym roku spotkanie zgromadziło 80 przedstawicieli świata nauki i przemysłu z Polski oraz Niemiec.

W tym roku wydarzenie dedykowane jest następującym obszarom tematycznym:

 • Energia i Środowisko
 • Zaawansowana produkcja
 • Technologie informacyjne i komunikacyjne
 • Transport

Szczegółowe informacje oraz program znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu, a w szczególności do prezentacji swoich ofert współpracy podczas poszczególnych sesji tematycznych. Termin zgłaszania prezentacji (call for presentations) upływa 7 września 2016 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie oraz możliwość zgłoszenia prezentacji są dostępne na stronie internetowej.

Wydarzenie organizowane jest przez Ministerstwo Innowacji, Nauki i Badań Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii  oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii, Zenit GmbH, Enterprise Europe Network i  Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej.

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej
tel. 81 537 54 58
e-mail: magdalena.pokrzycka@umcs.pl; marlena.wosiak@umcs.pl;                                    olga.pliszczynska@umcs.pl

  Aktualności

  Autor
  Marlena Wosiak
  Data dodania
  14 lipca 2016