Nadchodzące szkolenia - projekty badawcze międzynarodowe

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza do uczestnictwa w nadchodzących szkoleniach online związanych z aplikowaniem w konkursach na realizację projektów badawczych międzynarodowych.

Poniżej przedstawiamy kilka z nadchodzących spotkań. Wszystkie realizowane będą online: 

 • „Wniosek IF oczami eksperta - nauki humanistyczne” z udziałem eksperta oceniającego wnioski w obszarze nauk humanistycznych. 
  Szkolenie będzie miało wymiar poraktyczny, a jego główną częścią będzie sesja pytań i odpowiedzi. 
 • „Wniosek IF oczami eksperta - aspekty etyczne”,podczas którego dowiedzą się Państwo, jak przebiega proces ewaluacji etycznej, jak odpowiednio odnieść się do kwestii etycznych we wniosku w różnych dziedzinach oraz zadać pytania na żywo eskpertce oceniającej wnioski. 
 • "Szkolenie on-line 3 września 2020 r. - Podprogram LIFE działań na rzecz klimatu" dla wnioskodawców przygotowujących wnioski o dofinansowanie projektów LIFE w ramach Podprogramu działań na rzecz klimatu w ramach naboru 2020. Webinarium będzie koncentrować się przede wszystkim na tematyce konstruowania i wypełniania wniosków o dofinansowanie na platformie eProposal. 

Więcej informacji na temat szkoleń znajdą Państo w naszym nowym serwisie poświęconym prtojektom badawczym międzynarodowym: Link

Zapraszamy!


Centrum Współpracy Międzynarodowej
Rektorat, pokój 1207
tel. 81 537 53-86, 54-98, 54-58
e-mail: cwm@umcs.pl
facebook: @cwmUMCS

  Aktualności

  Data dodania
  11 sierpnia 2020