Ostatnie wolne miejsca na kursie języka angielskiego dla pracowników administracyjnych (grupa A1/A2)

Zostało kilka wolnych miejsc na bezpłatnym kursie języka angielskiego dla pracowników administracyjnych naszej Uczelni w grupie na poziomie zaawansowania A1/A2 (poziom podstawowy).

Kurs organizowany jest w ramach projektu „Welcome to Poland 2” dla pracowników, którzy mogą mieć kontakt z kandydatami lub studentami zagranicznymi. Zajęcia będą miały wymiar praktyczny i zostaną dostosowane do potrzeb i charakteru pracy osób biorących w nich udział. Pracownicy będą m.in. uczyli się komunikacji na podstawie scenek rodzajowych oraz faktycznych rozmów ze studentami zagranicznymi. Zajęcia poprowadzi lektor z Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS.

Zajęcia (w wymiarze 30 godzin dydaktycznych) będą się odbywały w poniedziałki w godz. 14.30–16.00 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams. Aby uczestniczyć w kursie, niezbędne jest posiadanie komputera z kamerką i głośnikiem oraz dostępu do Internetu.

Zapisy trwają do wyczerpania limitu miejsc. Planowana data rozpoczęcia kursu to 26 października 2020 r.

W celu zgłoszenia się na kursy należy wypełnić załączony niżej formularz, podpisać go wraz oświadczeniem i przesłać skany obu dokumentów na adres mailowy: agnieszka.stanczak@poczta.umcs.lublin.pl.

Szczegółowych informacji dotyczących kursów udziela dr Marcin Gołębiowski, Dyrektor Centrum Promocji UMCS (e-mail: marcin.golebiowski@poczta.umcs.lublin.pl).

Gorąco zachęcamy pracowników do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach języka angielskiego. Niewątpliwie wpłynie to na podniesienie jakości obsługi kandydatów i studentów zagranicznych, jak również na zwiększenie kompetencji samych pracowników.

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    22 października 2020