Komunikat ws. parkingu „pod kładką”

Dział Eksploatacji przypomina, że zgodnie z wcześniejszymi komunikatami parking „pod kładką” pozostaje wyłączony z użytkowania.

W poniedziałek 7 kwietnia 2014 r. teren ten zostanie przekazany wykonawcy prac budowlanych związanych z dostosowaniem budynku Rektoratu do przepisów przeciwpożarowych (w tym dobudową windy i klatki schodowej od ul. Radziszewskiego). W związku z powyższym nie można będzie na niego wjeżdżać.

Przypominamy, że osoby korzystające z tego parkingu, które nie pobrały jeszcze kart magnetycznych uprawniających do wjazdu na parking przy ul. Głębokiej, nadal mogą je otrzymać. Prosimy o zgłaszanie się do Sekcji Eksploatacji Obiektów (Rektorat, p.1211, tel. 81 537 53 14) w celu pobrania kart wjazdowych.

Jednocześnie informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami wkrótce wyłączona z użytkowania zostanie także kładka wzdłuż ul. Radziszewskiego na wysokości Rektoratu i Wydziału Ekonomicznego. Pozostawiony zostanie natomiast dostęp do budynków odcinkiem kładki równoległym do ul. Sowińskiego.

Powyższe ograniczenia mogą potrwać do 30.09.2015 r.

Za utrudnienia przepraszamy!

    Aktualności