Karnety na mecze Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Szanowni Państwo,

w imieniu Centrum Promocji UMCS i działającego w jego ramach Biura Sportu oraz Zarządu Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie informujemy, że w dniu 2 lipca 2020 roku rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze drużyny koszykarek Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin, występującej w Energa Basket Lidze Kobiet. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną w Polsce i zmieniające się regulacje rządu dotyczące obostrzeń niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jaka ilość kibiców będzie mogła pojawić się na Hali MOSiR podczas meczów naszych „Pszczółek”. W trosce o naszych kibiców informujemy, iż wprowadzamy wyjątkowy karnet, który będzie obowiązywał przez dwa sezony, tj. 2020/2021 oraz 2021/2022! W przypadku braku możliwości obecności kibiców na hali w najbliższym sezonie chcielibyśmy zrekompensować Państwu tę stratę i zaprosić już teraz na spotkania w sezonie 2021/2022.

Pragniemy przypomnieć, że niezależnie od sytuacji epidemiologicznej wszystkie nasze mecze można będzie oglądać za pośrednictwem naszego kanału YouTube.

Tak jak w latach ubiegłych oferujemy pracownikom Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej możliwość otrzymania darmowych karnetów. W związku z tym, aby stać się posiadaczem takiego karnetu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Jednocześnie informujemy, że uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym będą mogli Państwo nabyć koszulki kibica:

www.azsbeeteam.pl

Miniony sezon 2019/2020 był bardzo owocny dla naszej drużyny. Dzięki Państwa wsparciu nasz zespół uplasował się na historycznym 4. miejscu w Energa Basket Lidze Kobiet. Jesteśmy pewni, iż nadchodzący sezon będzie równie interesujący i pełen emocji. Mamy głęboką nadzieję, że wspólnie będziemy mogli oglądać zmagania „Pszczółek” w rozpoczynających się w połowie września rozgrywkach.

Karnety Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

    Aktualności

    Data dodania
    26 sierpnia 2020