H2020: Bezpłatne warsztaty przygotowywania wniosków

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w kompleksowych warsztatach dla wnioskodawców programu Horyzont 2020, które odbędą się w Lublinie w dniach 8 i 9 oraz 15 i 16 lutego 2017 r.

Warsztaty są organizowane przez Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w Lublinie. Dnia 8 i 15 lutego omówione zostaną kwestie dotyczące przygotowania wniosku badawczo-innowacyjnego, a dzień 9 i 16 lutego będzie poświęcony kalkulacji kosztorysu projektowego.

Szczegóły dotyczące ww. spotkań znajdą Państwo na stronie internetowej RPK Lublin.  Należy zgłosić swój udział w warsztatach poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Osoby, które chcą wziąć udział w obu warsztatach proszone są o wypełnienie zgłoszenia na każdy dzień osobno.

Przypominam, iż pierwszego dnia omówione zostaną kwestie dotyczące przygotowania wniosku badawczo-innowacyjnego. Drugi dzień poświęcimy kalkulacji kosztorysu projektowego. Szczegóły dotyczące ww. spotkań znajdą Państwo w załączonych zaproszeniach oraz na stronie internetowej RPK Lublin.

Zachęcamy do udziału wszystkich naukowców - to dobra okazja by zapoznać sie z podstawowymi informacjami dotyczacymi przygotowywania aplikacji konkursowych w Programie Horyzont 2020.

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej

tel. 81 537 54 98 (58)
e-mail: olga.pliszczynska@umcs.pl; magdalena.pokrzycka@umcs.pl

    Aktualności

    Data dodania
    26 stycznia 2017