Dofinansowanie wyjazdów na ICT Proposers’ Day

ICT Proposers’ Day to impreza organizowana corocznie przez Komisję Europejską. Jej celem jest promowanie badań i innowacji w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych i rozwijanie ich w ramach Programu Horyzont 2020. W tym roku wydarzenie odbędzie się w Bratysławie w dniach 26-27 września 2016 roku.

Szczegółowe informacje o tegorocznej edycji ICT Proposers’ Day publikowaliśmy na stronie UMCS.

W celu umożliwienia nawiązania kontaktów i prezentacji pomysłów projektowych z obszaru ICT, Komisja Europejska wzorem lat ubiegłych, oferuje pokrycie kosztów transportu dla naukowców i przedsiębiorców z tzw. nowych krajów członkowskich. Dofinansowanie może objąć 11 osób z Polski.

Ubiegający się o dofinansowanie muszą zgłosić do Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE swoją kandydaturę wysyłając wypełniony formularz na adres: aleksandra.ihnatowicz@kpk.gov.pl.

Formularz musi zawierać: dane osobowe i kontaktowe; miejsce wyjazdu/wylotu; linki do wypełnionego publicznego profilu potwierdzającego rejestrację na ICT Proposers’ Day 2016; wypełnionego profilu na sesje networkingowe - Face2Face Brokerage event - organizowane przez projekt Ideal-ist 2018 oraz sieć EEN; opcjonalnie link do prezentacji zgłoszonej do sesji tematycznej.

W przypadku pytań, wątpliwości lub problemów z wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt z pracownikami Biura Współpracy Międzynarodowej.

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej
tel. 81 537 54 58
e-mail: magdalena.pokrzycka@umcs.pl; marlena.wosiak@umcs.pl;                                    olga.pliszczynska@umcs.pl

    Aktualności

    Autor
    Marlena Wosiak
    Data dodania
    15 lipca 2016