Dni informacyjne - program Horyzont 2020

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej zaprasza do wzięcia udziału w dniach informacyjnych oraz towarzyszących im spotkaniach brokerskich, organizowanych w ramach programu Horyzont 2020.

7 czerwca w Warszawie odbędzie się dzień informacyjny dotyczący wyzwania społecznego pt.  „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”, organizowany przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej.

Spotkanie jest kierowane do przedstawicieli instytucji naukowych, małych i średnich przedsiębiorstw, przedstawicieli punktów kontaktowych i instytucji publicznych. W ramach wydarzenia zaprezentowana zostanie tematyka konkursów w obszarze „Zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan” na rok 2017. Rejestracja na spotkanie informacyjne odbywa się poprzez stronę internetową.

W dniach 7-8 lipca 2016r. w Brukseli odbędą się dwa wydarzenia związane z nowym konkursem w obszarze „zdrowie, zmiany demograficzne i dobrostan”:

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej
Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej
tel. 81 537 54 58
e-mail:magdalena.pokrzycka@umcs.pl; marlena.wosiak@umcs.pl;                                     olga.pliszczynska@umcs.pl 

    Aktualności

    Autor
    Marlena Wosiak
    Data dodania
    17 maja 2016