Alfa School - komercjalizacja pomysłów

Już 28 i 29 stycznia w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym odbędzie się Alfa School – wydarzenie, podczas którego inwestorzy i naukowcy będą pracować wspólnie nad komercjalizacją pomysłów. Wydarzenie – przy wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju – organizują wspólnie: SpeedUp Venture Capital Group, LPNT oraz globalna firma prawnicza, Dentons.

Cel warsztatów jest prosty: podzielenie się doświadczeniem, networking oraz znalezienie projektów naukowych, w które fundusze inwestycyjne skupione wokół programu NCBR, BRIdge Alfa, będą mogły zainwestować nawet 1 mln złotych.

Uczestnicy styczniowej edycji Alfa School poznają m.in. zasady budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego, dowiedzą się jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych i dowiedzą się, jak przygotować prezentację inwestorską. Co więcej, po południu 28 stycznia, uczestnicy będą mieli czas na skonsultowanie projektów twarzą w twarz z przedstawicielami funduszy takich jak Infini, Impera Alfa, Polski Instytut Badań i Rozwoju czy SpeedUp BRIdge Alfa oraz poznają tych naukowców, którzy już współpracują z funduszami i z sukcesem komercjalizują swoje projekty.

Udział w Alfa School jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy: https://openoffice.typeform.com/to/lZL6Ix. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    20 stycznia 2016