W co grają ludzie? - szkolenie dla Absolwentów

Analiza transakcyjna wg Erica Berne’a to koncepcja psychologiczna interakcji międzyludzkich nazywanych transakcjami. Analiza transakcyjna daje możliwość odpowiedzi na pytania: "Kim jestem?", "Dlaczego zachowuję się właśnie tak?". Jest metodą poznawania myśli, uczuć i zachowań jednostki, opartą na koncepcji stanów Ja. W trakcie szkolenia uczestniczy i uczestniczki poznają różne modele osobowości oraz dowiedzą się jak rozpoznawać transakcje i stany JA.

Ramowy program:

 • podstawy teorii analizy transakcyjnej
 • model strukturalny i funkcjonalny osobowości
 • rozpoznawanie stanów JA – Egogram
 • style komunikowania się – rodzaje transakcji
 • wymiany i gry między ludźmi

Osoba prowadząca: Magdalena Bis

Psycholog, socjolog, trener, psychoterapeuta
e-mail: Magdalena.Bis@umcs.lublin.pl 

Ukończyła International Coaching Certification Training (ICC), Certified Assessor for Assessment & Development Centre (IBD Business School), Studium Analizy Transakcyjnej dla trenerów (Grupa T&C), Studium Treningu Grupowego i Edukacji o Człowieku (Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej), Studium Psychoterapii Integracyjnej (Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej). Posiada certyfiacje w zakresie metod: MBTI® Step I i Step II, EQ-i®, Extended Disc®

Termin i miejsce:19 czerwca 2017, godz. 10.00 – 15.00

ul. Sowińskiego 12, sala szkoleniowa nr 4,
20-040 Lublin

 Zgłoszenia:
•    mailowo: magdalena.bis@umcs.lublin.pl, temat maila: " W co grają ludzie?” (w treści maila proszę podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz numer Karty Absolwenta UMCS). Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca, do godziny 11.00.

  Aktualności

  Autor
  Anna Lada
  Data dodania
  9 czerwca 2017