Tysięczna absolwentka zarejestrowana w Programie Absolwent UMCS

Miło nam poinformować, iż od 30 stycznia 2014 r. - dnia, w którym oficjalnie zaczął funkcjonować Program Absolwent UMCS - w naszej bazie zarejestrowało się już ponad 1100 uczestników!

W poniedziałek 3 lutego 2014 r. ogłosiliśmy na Facebooku, iż uhonorujemy tysięcznego absolwenta lub absolwentkę, który/a wypełni formularz zgłoszeniowy na www.umcs.pl/absolwent.

Dziś w Biurze Programu Absolwent UMCS pojawiła się zaproszona przez nas Joanna Krajka - absolwentka UMCS, która przystąpiła do Programu, zarejestrowała się na naszej stronie internetowej oraz wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych i publikację wizerunku na potrzeby promocyjne projektu. Pani Joanna ukończyła matematykę na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS.

Tysięczna zarejestrowana w Programie absolwentka otrzymała Kartę Absolwenta UMCS oraz gadżety od Uczelni, karnet do Spa Naturalias, bezpłatne wstępy na siłownię w Hotelu Agit, dwuosobowe zaproszenie do Kina Bajka na dowolny seans filmowy - są to upominki od Partnerów Programu Absolwent UMCS.

Dziękujemy wszystkim Absolwentom, którzy już zarejestrowali się w Programie, zaś wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszamy.

Koordynatorzy Programu Absolwent UMCS

    Aktualności

    Autor
    Anna Guzowska
    Data dodania
    6 lutego 2014