Nauka tańca z ZTT UMCS „Impetus”

Zespół Tańca Towarzyskiego UMCS „Impetus” zaprasza Pracowników oraz Absolwentów naszej Uczelni do nauki tańca w ramach projektu TANIEC DLA DOROSŁYCH:

 • Kurs tańca towarzyskiego - grupa rozpoczynająca naukę, zajęcia w niedzielę w godzinach 11.00-12.30
 • Taniec towarzyski grupa zaawansowana (ukończone minimum 2 stopnie kursu tańca) - zajęcia w niedzielę w godzinach 9.30-11.00
 • Flamenco - zajęcia we wtorek w godzinach 19.15-20.30

Taniec użytkowy - podstawy tańca towarzyskiego, łączone w proste choreografie do wykorzystania przy różnych imprezach okolicznościowych i spotkaniach towarzyskich.

Już po pierwszych spotkaniach można poczuć w sobie gorące latynoamerykańskie rytmy i atmosferę największych sal balowych. Dzięki regularnym zajęciom znikną problemy z poruszaniem się przy każdym rodzaju muzyki tanecznej. Zajęcia mają za zadanie umożliwić zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu użytkowego tańca towarzyskiego.

Flamenco - określenie, które mieści w sobie o wiele więcej niż muzykę i taniec Andaluzji. Taniec, który pozwala kobietom wyrazić ich piękno i wrażliwość, a także siłę i pewność siebie.

ODPŁATNOŚĆ za miesiąc nauki (cztery kolejne spotkania):

 • 40 PLN od osoby
 • 35 PLN od osoby (studenci, pracownicy, absolwenci UMCS)

Informacje i zapisy do 15 października br. w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 10.00-14.00. Siedziba ZTT Impetus: Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”, ul. Radziszewskiego 16, pokój 17.

telefon: 081 533 32 01 w. 119
e-mail: violetta.drylo@umcs.pl

www.impetus.umcs.lublin.pl
https://pl-pl.facebook.com/zttimpetus

  Aktualności

  Autor
  Violetta Dryło
  Data dodania
  13 października 2014