Dni rozwoju osobistego i zawodowego - zapisy do 17.11.15

Zapraszamy do wzięcia udziału w jesiennej edycji "Dni rozwoju osobistego i zawodowego z Programem Absolwent UMCS". Szkolenia, warsztaty, coaching biznesowy oraz konsultacje psychologiczne - Program Absolwent UMCS zaprasza osoby posiadające Karty Absolwenta UMCS!

ZAPISY:

 • do 17 listopada w godzinach od 9:00 do 15:00 - telefonicznie pod numerem tel. 81 537 28 79 lub osobiście w Biurze Programu Absolwent UMCS (ul. Sowińskiego 12).
 • Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Najbliższe zajęcia, odbywające się w sali szkoleniowej Biura Karier UMCS, oraz ich tematyka i wizytówki osób prowadzących:

17. listopada, godz. 16:30 - 20:30: "Zbudź w sobie orła - postaw na satysfakcję zawodową" - Edyta Dyrka - psycholog, coach, trener, doradca zawodowy

Ukończyła psychologię na UMCS, kwalifikacje w zawodzie trenera zdobywała w Szkole Trenerów Metrum, zajmuje się także doradztwem zawodowym, od 12 lat związana z Biurem Karier Politechniki Lubelskiej. Specjalizuje się w warsztatach dotyczących funkcjonowania na rynku pracy, radzenia sobie ze stresem, wypalenia zawodowego, komunikacji, zarządzania czasem, komunikacji, asertywności, budowania zespołu, obsługi klienta. Aktualnie zajmuje się również coachingiem kariery - kwalifikacje zdobyte w Polskiej Szkole Coachingu Metrum w Katowicach oraz Prosperuj jako Coach Małgorzaty Żukowskiej.

21. listopada, godz. 9:30 - 14:30: "Kreowanie wizerunku zawodowego" - Justyna Sprawka - trenerka, psychopedagog, specjalistka ds. HR

Specjalizuje się w warsztatach z zakresu budowania i wspierania relacji interpersonalnych w biznesie oraz z rozwoju osobistego. Szczególnie interesuje się zagadnieniami z zakresu autoprezentacji i kreowania wizerunku zawodowego. Podczas warsztatów dzieli się swoją pasją, umiejętnościami oraz praktyką zdobytą przez lata pracy jako trener.

23. listopada, godz. 16:00 - 20:00: "Porozumienie bez przemocy" - Marzena Bichta, psycholog, trener, terapeuta, kierownik Biura Karier UMCS

Ukończyła Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, Szkołę Treningu Grupowego w Grupie Training & Consulting. Jest certyfikowanym praktykiem MBTI® (Myers-Briggs Type Indicator) Step I i Step II, terapeutką w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach II stopnia, certyfikowanym praktykiem The EQ – i 2.0®  (Model of Emotional Inteligence).

W ramach jesiennej edycji "Dni rozwoju osobistego i zawodowego z Programem Absolwent UMCS" odbędą się jeszcze do połowy grudnia: szkolenia z zakresu prowadzenia własnego biznesu (26.11.), sprzedaży (4.12.), warsztat z analizy transakcyjnej dla początkujących (30.11.), konsultacje indywidualne z coachem bizensu (27.11.) oraz konsultacje psychologiczne w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zapisy na wymienione zajęcia będą prowadzone w przyszłym tygodniu, a szczegółowe informacje (wraz z wizytówkami osób prowadzących) zostaną wkrótce udostępnione na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku Programu Absolwent UMCS.

Zapraszamy!

  Aktualności

  Autor
  Anna Guzowska
  Data dodania
  10 listopada 2015