Dialogo: Szkoła języka hiszpańskiego w Lublinie - Nowym Partnerem Programu

Naszym nowym Partnerem Programu Absolwent zostało Dialogo: Szkoła języka hiszpańskiego w Lublinie.

Posiadacze karty Absolwenta UMCS otrzymają rabat w wyskokości 10% na kurs roczny.

 

Diálogo istnieje od 2003 roku. Można śmiało powiedzieć, że w dziedzinie nauczania języka hiszpańskiego jesteśmy ekspertami. Doskonale wiemy, co robimy i znamy się na uczeniu hiszpańskiego: dowodem na to jest ciągle rosnąca liczba Dialogowiczów i wysokie oceny uczestników kursów w ankietach.

Do dziś zaufało nam w sumie ponad 2000 kursantów i cieszymy się stale rosnącą grupą Dialogowiczów. Uczymy hiszpańskiego od lat i dobrze się na tym znamy, czego dowodem są nowi kursanci przychodzący do nas z polecenia.

Współpracujemy z jednostkami, które zajmują się językiem hiszpańskim, zarówno w kontekście kultury jak i nauki. Są to między innymi: księgarnia hiszpańska ELITE, sekcja dwujęzyczna z językiem hiszpańskim w Lublinie, wydawnictwa DIFUSIÓN, EDELSA, EN-CLAVE, SGEL czy Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.Komisja Europejska przyznała nam znak European Language Label, za innowacyjne podejście do nauki języków obcych.

Od 2011 roku mamy akredytację Kuratorium Oświaty w Lublinie!

Od 4 lat organizujemy dwudniowe warsztaty dla nauczycieli i entuzjastów języka hiszpańskiego – Expertos ELE, w których wzięło udział już ponad 200 osób z Polski i z zagranicy!

Kontakt:

Diálogo – Szkoła języka hiszpańskiego
Ul. Lipowa 1/Aleje Racławickie 2
20-028 Lublin
tel. 81 532 23 70
kom. 730 905 205
email: info@dialogo.pl

    Aktualności

    Data dodania
    22 marca 2019