Centrum Spotkania Kultur w Lublinie - Nowym Partnerem Programu

Miło nam poinformować, iż Centrum Spotkania Kultur w Lublinie jest naszym nowym partnerem Programu Absolwent UMCS.

Posiadacze karty Absolwenta UMCS otrzymają rabat, który uprawnia do zniżki w postaci biletów ulgowych na wydarzenia, ktrórych organizatorem jest CSK lub zniżki w wysokości 20% na wydarzenia, których organizatorem jest CSK, na które nie jest prowadzona sprzedaż biletów ulgowych. Zniżka nie obowiązuje na miejsca Premium i VIP.

 

Ta nowa, największa we wschodniej Polsce instytucja kultury, jest dedykowana idei dialogu międzykulturowego, wyrażanego poprzez dyscypliny sztuki i aktywności kulturalne. Działalność Centrum Spotkania Kultur to nie tylko wielkie wydarzenia artystyczne, ale i kultura w szerokim jej rozumieniu. Na odwiedzających czekają  Sala Operowa, trzypoziomowe dachy ze szklanymi galeriami i ekologicznymi ogrodami oraz Miejską Pasieka Artystyczną, interaktywna Aleja Kultur, galerie sztuki i ekspozycje, trasy dla skaterów i rowerzystów. Projekty poświęcone światowemu designowi i przemysłom kultury, concept story, kawiarnie, restauracje, czytelnie. Wszystko to w otoczeniu inspirującej sztuki i w atmosferze tolerancji i szacunku, dla człowieka i natury.

Imponująca sylwetka CSK, ozdobiona multimedialną fasadą, wyłoniła się z ruin, Teatru w Budowie, które przez 40 lat szpeciły centrum Lublina, przypominając o przeszacowanej peerelowskiej inwestycji. Polityczne, społeczne i kulturowe przemiany zatrzymały inwestycję, aż do maja 2016 roku, kiedy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie otworzyło  się dla gości, wyrażając aktualne możliwości i aspiracje mieszkańców tej części Europy. Instytucja włącza się w kulturalny krwiobieg Europy, współdziała z La Scalą, Barbican Centre czy Teatrem Wielkim Operą Narodową, jednocześnie promuje dziedzictwo i współczesność́ Lubelszczyzny.

 
 
Kontakt
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE

20-029 Lublin
plac Teatralny 1
Tel. 81 441 56 70
Biuro: biuro@spotkaniakultur.com 
Impresariat: booking@spotkaniakultur.com

    Aktualności

    Data dodania
    14 marca 2019