Życzenia prof. Doroty Kołodyńskiej na czas letniej sesji egzaminacyjno-zaliczeniowej i wakacji

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

już 27 czerwca rozpoczynamy letnią sesję zaliczeniowo-egzaminacyjną, zbliża się także czas wakacji.

Miniony semestr był dla wszystkich trudny. Niezwyczajne formy wzajemnej komunikacji, wojna w Ukrainie czy przeciągającą się pandemia, która pomimo stopniowego znoszenia ograniczeń nie dawała o sobie zapomnieć - te wszystkie czynniki sprawiły, że był to semestr naznaczony silnymi emocjami, narastającym niepokojem oraz obawą o to, co może przydarzyć się jutro. Ten czas nie był łatwy dla Was ani dla wykładowców, wymusił wiele wyjątkowych działań, ale jednocześnie pokazał, że mimo wszystko potrafimy być solidarni i poprzez wsparcie oraz wspólną pracę możemy podjąć nawet największe wyzwania.

Letnia sesja egzaminacyjna to okres wzmożonej nauki, egzaminów oraz zaliczeń. Jestem przekonana, że dzięki powtórzonej i umiejętnie wykorzystanej wiedzy, wytrwałości oraz determinacji, zakończycie bieżący rok akademicki z dobrymi wynikami. Osobom, które będą miały przed sobą perspektywę zaliczeń i egzaminów poprawkowych, przekazuję również pozytywne myśli i życzenia zwycięstwa w „studenckiej kampanii wrześniowej”.

Życzę Państwu udanych wakacji, dobrego odpoczynku, bezpiecznych podróży, inspirujących, ciekawych spotkań i zdarzeń, a tym, którzy w okresie wakacyjnym planują realizację praktyk zawodowych, zdobycia wielu cennych doświadczeń, kontaktów i nowych kompetencji, niezwykle ważnych w przyszłej pracy zawodowej.

Mam nadzieję, że wypoczęci, pełni pozytywnej energii, z zapałem do czerpania wiedzy i nowymi pomysłami spotkamy się w październiku, aby w murach naszej Uczelni wspólnie rozpocząć kolejny rok akademicki.

Dorota Kołodyńska
Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia

    Aktualności

    Data dodania
    24 czerwca 2022