Zostań uczniem IT School. Kariera w branży IT czeka!

W październiku w Lublinie rusza druga edycja bezpłatnych szkoleń IT School. Udział w nich mogą wziąć studenci, początkujący programiści oraz pasjonaci, którzy chcą związać swoją przyszłość z branżą IT. Na najlepszych czeka staż w DataArt Poland!

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych. Oprócz ciekawych wykładów czekają także zajęcia praktyczne i praca w grupach. Podczas szkoleń uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie perspektywy rozwoju oferuje im prężnie rozwijający się rynek usług IT i nowych technologii w Polsce, do czego służy system kontroli wersji i poznają tajniki programowania aplikacji internetowych.

Spotkania w ramach IT School prowadzone są głównie w języku angielskim, co pozwala uczestnikom na rozwijanie swoich umiejętności komunikacyjnych.

Jakie wymagania stawiamy kandydatom?

Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej Pre-Intermediate, spostrzegawczości, sumienności, zapału, komunikatywności a także chęci do nauki. Dodatkowym atutem będzie znajomość terminologii IT w języku angielskim oraz podstaw programowania.

Dołącz do nas!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w programie IT School Autumn 2015, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod tym linkiem: http://tinyurl.com/DataArtITSchool2Lublin. Liczba miejsc ograniczona!

    Aktualności

    Data dodania
    18 sierpnia 2015