Zaproszenie do udziału w badaniach naukowych

Drogi Studencie, zapraszamy wszystkich mężczyzn do wzięcia udziału w badaniach naukowych realizowanych przez Wydział Ekonomiczny UMCS. Celem badań jest zrozumienie, w jaki sposób ludzie podejmują decyzje finansowe. Osoby, które wezmą udział w badaniu będą miały możliwość wygrania nawet 780 zł.

Link do badania

Badanie składa się z dwóch etapów:

 • Części online – będziesz proszony o określenie, na ile poszczególne stwierdzenia pasują do Ciebie oraz podanie podstawowych informacji dotyczących stanu Twojego zdrowia. Wypełnienie tej części zajmie ci około 10 minut. Badanie możesz wykonać całkowicie anonimowo, możesz również dobrowolnie podać dane kontaktowe w postaci numeru telefonu/adresu e-mail (do wyboru). Wśród osób, które ukończą ten etap i zdecydują się na podanie danych kontaktowych rozlosujemy materiały promocyjne UMCS.
 • Respondenci, którzy wezmą udział w części online, będą mieli możliwość wzięcia udział w badaniu offline, realizowanym w pracowni naukowej na Wydziale Ekonomicznym UMCS, w indywidualnie umówionym dniu. Czas badania wyniesie około godziny i 20 minut.

Szczegółowe informacje dotyczące badania

Osoby biorące udział w OBU częściach badania, które zdecydują się na podanie danych kontaktowych, będą miały możliwość wygrania nawet 780 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona – prosimy o szybkie wypełnienie części online, tak aby dokonać rejestracji do części offline.

Decydując się na udział w badaniu i podanie danych kontaktowych wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie tych danych. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne, masz prawo dostępu do treści danych i ich modyfikacji. W przypadku braku woli podania danych kontaktowych możesz wziąć udział w badaniu anonimowo, nie będziesz natomiast uwzględniany w losowaniu materiałów promocyjnych UMCS, jak również nie będziesz miał możliwości wygrania nagrody pieniężnej.

Administratorem danych zgromadzonych w trakcie realizacji badania jest Uniwersytet Medyczny w Lublinie z siedzibą przy alejach Racławickich 1, 20-950 Lublin.

Pytania związane z badaniami można kierować pod adres mailowy: rafal.muda@umcs.pl.

Zapraszamy do udziału w badaniu!

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Rafał Muda

  Aktualności

  Autor
  Rafał Muda
  Data dodania
  27 czerwca 2017