Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa - zaproszenie

Zapraszamy studentów i doktorantów UMCS na warsztaty "Karczochowe jajko". Podczas warsztatów będziemy przygotowywać karczochowe jajka, przy użyciu kolorowych wstążek i dodatków. Działanie to wprowadzi uczestników w okres świąteczny.

Kiedy: 21.03.2018 r. (środa), w godzinach: 16.15-19.15
Gdzie: Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka" UMCS, sala nr 17

Celem warsztatów jest komunikacja z innymi ludźmi poprzez działania artystyczne, a wskutek tego budowanie wsparcia społecznego. Dzięki środkom artystycznym można nauczyć się radzenia sobie z napięciem emocjonalnym, a także panowania nad stresem. Warsztaty to świetna okazja do wyrażenia siebie, swoich emocji, a także kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Warsztaty na Facebooku

Warsztaty poprowadzą:

  • dr Anna Tychmanowicz, psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych. Posiada doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.
  • Violetta Dryło - z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno design - tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło, transponując je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności.

Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Powstałe prace będą własnością autorów. Warsztat realizowany jest w ramach projektu „Dobre życie”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizatorzy: Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, Biuro Spraw Studenckich, Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów
Dom Studencki „BABILON”, ul. Radziszewskiego 17/9, 20-036 Lublin
tel.: (81) 537-58-90

Zapisy na warsztaty:

Warsztaty "Karczochowe jajko" - zapisy

Upłynął termin przyjmowania zgłoszeń

    Aktualności

    Data dodania
    19 marca 2018