W te wakacje poleć na Stypendium Santander

 Rozwój kompetencji liderskich na londyńskim Kings College, a może prestiżowy kurs na Uniwersytecie w Georgetown? Brzmi jak nieosiągalne marzenie, ale to, co wydaje się nierealne, jest jak najbardziej możliwe.

W globalnym programie Santander Universidades od ponad 20 lat biorą udział studenci z uczelni wyższych na całym świecie. Kalendarz projektów na rok 2020 jest imponujący, a stypendia i kompetencje przyszłości są na wyciągnięcie ręki.

Wczytaj się w szczegóły, bo Santander Universidades odmienił już życie tysięcy studentów. Być może przyszła kolej na Ciebie.

Co wydarzy się tego lata?

W 2020 r. znajdziesz u nas wiele możliwości zdobycia unikalnych kompetencji oraz absolutnie wyjątkowego startu do kariery. Co więcej, udział w stypendium to przygoda, bezcenne kontakty i możliwość wyjątkowe doświadczenie.

Właśnie rozpoczęliśmy nabór na prestiżowe projekty na zagranicznych uczelniach. Sprawdź, który jest dla Ciebie:

Rozwiń swoje umiejętności przywódcze, komunikacyjne i kreatywność w wielokulturowym środowisku.

Pracuj w interdyscyplinarnym zespole nad innowacyjnymi projektami, które być może rozwiążą globalne i społeczne wyzwania.

Ucz się angielskiego i bierz udział w wydarzeniach kulturalnych w czasie 3 tygodniowego pobytu na brytyjskim uniwersytecie.

Stań się częścią społeczności Imperial College i weź udział w innowacyjnym programie, który poszukuje rozwiązań globalnych wyzwań, takich jak zmiany klimatu, zdrowie czy cyberbezpieczeństwo.

Aplikuj na santander-grants.com


Źródło: Santander Universidades

    Aktualności

    Autor
    Marcin Wiechnik
    Data dodania
    9 marca 2020