V Ogólnopolska Matematyczna Konferencja "OMatKo!!!"

Zapraszamy wszystkich chętnych na V Ogólnopolską Matematyczną Konferencję Studentów "OMatKo!!!", która odbędzie się w Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej 13-15 kwietnia 2018r.

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów „OMatKo!!!” to największe matematyczne wydarzenie przeznaczone dla studentów i doktorantów z całego kraju, organizowane przez matematyczne koła naukowe działające przy Politechnice Wrocławskiej. Obok młodych matematyków, prezentujących swoje wyniki badań, na konferencji pojawi się również wielu specjalistów i przedstawicieli wiodących na rynku firm, takich jak McKinsey & Company oraz Aviva. Organizatorzy, oprócz prawdziwej matematycznej uczty, zapewniają także dobrą zabawę - m.in. loterię łamigłówek czy wieczorną integrację.

Na „OMatKo!!!” możesz zachwycić wszystkich teoretycznym lub praktycznym obliczem matematyki, wygrywając przy tym atrakcyjne nagrody - wystarczy, że wygłosisz referat albo stworzysz matematyczny plakat. Jeśli masz głowę pełną matematycznych pomysłów albo chcesz spędzić niezapomniany weekend w towarzystwie „królowej nauk”, to zapraszamy do Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej w dniach 13-15 kwietnia 2018r.

Więcej informacji oraz formularz zapisowy (zarówno dla słuchaczy, jak i referentów) znajduje się na stronie Konferencji lub na portalu Facebook – Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów. Nie zwlekaj!

Serdecznie zapraszamy do udziału!

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    6 marca 2018