Turniej o Puchar JM Rektora

Głównym tematem rozmów wśród studentów jest obecnie sesja. Wpadając w wir nauki, zapominamy niestety o aktywności fizycznej. Zarwane noce, nadmiar kawy i stres – to w tym okresie smutna rzeczywistość większości studentów. Czas zacząć z tym walczyć!

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS oraz Centrum Kultury Fizycznej UMCS serdecznie zapraszają studentów oraz pracowników Uczelni do wzięcia udziału w Turnieju o Puchar JM Rektora w futsalu. Mecze będą rozgrywane 8, 16 i 23 marca 2018 r. w Centrum Kultury Fizycznej UMCS. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Drużyny (liczące od 4 do 10 osób) można zgłaszać do 23 lutego 2018 r. do godziny 20:00. Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłata wpisowego w kwocie 40 zł. Opłaty można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 w siedzibie Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS (DS Babilon, pokój nr 4).

Zapoznaj się z regulaminem wydarzenia

Szczegółowe zasady rozgrywek

Turniej o Puchar JM Rektora 2018 - zgłoszenia

Zapisy otwarte do 05.03.2018 r. do godz. 20.00. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na wszystkie warunki udziału w wydarzeniu.

Termin zgłoszeń upłynął

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    9 lutego 2018