Rekrutacja do AIESEC Future Leaders

Niezależnie od tego, co studiujesz, możesz wziąć udział w programie Future Leaders. Jest on skierowany do studentów chcących się rozwijać i jednocześnie kształtować lokalne środowisko. Dołącz do największej międzynarodowej organizacji studenckiej - AIESEC!

Możesz działać w projekcie w ramach jednego z trzech obszarów:

 • w obszarze Sales poznasz techniki sprzedażowe i negocjacyjne, zasady tworzenia ofert współpracy, pozyskiwania partnerów i prowadzenia spotkań biznesowych. Będziesz trenować umiejętność autoprezentacji i poszerzysz swoją sieć kontaktów,
 • w ramach International Operations nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjnei szkolenia. Poprzez kontakt z zagranicznymi praktykantami wykorzystasz znajomość języka angielskiego w praktyce i nawiążesz znajomości ze studentami z całego świata,
 • w Marketingu nauczysz się planowania i prowadzenia kampanii promocyjnych, zgłębisz wiedzę na temat obecności w mediach społecznościowych oraz obsługi programów graficznych. Poznasz Public Relations w praktyce i nawiążesz kontakty z mediami.

Będąc członkiem AIESEC, oprócz profesjonalnego doświadczenia, dzięki któremu w przyszłości staniesz się bardziej atrakcyjny na rynku pracy, poznasz osoby z całego świata, które odwiedzają Lublin. Rozwiniesz też umiejętności miękkie: umiejętność pracy w grupie, skutecznej komunikacji, zarządzania sobą w czasie.

Dołącz do grona aktywnych studentów z naszego miasta!

Rekrutacja trwa do 25 lutego. Więcej informacji i formularz aplikacyjny znajdziesz na stronie AIESEC.

AIESEC Lublin na Facebooku: https://www.facebook.com/AIESECLublin

  Aktualności

  Autor
  Redakcja UMCS
  Data dodania
  15 lutego 2016