OSA - Otwarty System Antyplagiatowy

Chcesz sprawdzić, czy Twoja praca seminaryjna, dyplomowa, dowolna inna jest oryginalna? Skorzystaj z Otwartego Systemu Antyplagiatowego (OSA) dostępnego na stronie portal.osaweb.pl.

Z OSA mogą korzystać wszyscy, a nie tylko promotorzy, jak w przypadku Jednolitego Systemu Antyplagiatowego oferowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

OSA sprawdzi, czy Twoja praca nie zawiera niedozwolonych zapożyczeń z ponad 700 milionów stron internetowych, czy jej struktura stylistyczna jest jednolita, wskaże błędy edytorskie. Raport zostanie przesłany na podany przez Ciebie adres mailowy.

To wszystko w cenie 3,50 zł +VAT za dziesięć tysięcy znaków, czyli 0,63 zł +VAT za standardową stronę tekstu. Płatności są obsługiwane przez przelewy24, a faktury wystawia Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Otwarty System Antyplagiatowy został przygotowany wspólnie przez uniwersytety zrzeszone w Międzyuniwersyteckim Centrum Informatyzacji i całość przychodów z jego udostępniania jest wykorzystana na dalszy rozwój.

Sprawdź na portal.osaweb.pl


Informacja prasowa

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    24 czerwca 2020