Międzynarodowy Dzień Erasmusa na UMCS

W środę, 21 marca 2018 r. od godziny 11.00 w Sali konferencyjnej DS FEMINA (ul. Langiewicza 20) odbędzie się Międzynarodowy Dzień Programu Erasmus na UMCS. Zaplanowano dwie sesje prezentacji na temat organizowania wyjazdów studenckich Programu Erasmus przeplatane: muzyką, występami studentów, wspomnieniami z wyjazdów na studia za granicą i konkursami.

Uczestnicy będą mogli bezpośrednio porozmawiać ze studentami zagranicznymi - aktualnie studiującymi w ramach wymiany na UMCS - oraz dowiedzieć się więcej o uczelniach, miastach i życiu studenckim za granicą.

Druga część Dnia skierowana jest do studentów zagranicznych na UMCS i będzie prowadzona w języku angielskim.

Organizatorzy - Biuro ds. Obsługi Studiów i Studentów Zagranicznych UMCS oraz studenci z Erasmus Student Network UMCS - łączą Dzień Erasmusa z trwającą na wydziałach rekrutacją na studia zagraniczne w ramach Programu Erasmus na rok 2018/19. Będą informować o zasadach uczestnictwa w Programie, zasadach kwalifikacji, stawkach dofinansowania wyjazdów studenckich, zasadach zaliczania studiów odbytych za granicą. Będą także odpowiadać na pytania studentów.  

Dla najaktywniejszych uczestników przewidziano upominki.

Kiedy? 21 marca 2017 r., godz. 11.00 (I sesja), 13.30 (II sesja).

Gdzie? Sala konferencyjna Domu Studenckiego FEMINA (Lublin, ul. Langiewicza 20)

Zapraszamy wszystkich studentów!

    Aktualności

    Data dodania
    16 marca 2018