Lublin Skills Up! Jak zmonetyzować swoje skille, czyli jak zarabiać na swoich umiejętnościach?

1 czerwca o godzinie 13:00 w ramach Lublin Skills Up! odbędą się bezpłatne warsztaty rozwojowe pt. "Jak zmonetyzować swoje skille, czyli jak zarabiać na swoich umiejętnościach?". Spotkanie poprowadzi absolwent Wydziału Humanistycznego UMCS na kierunku filologia stosowana, popularyzator kultury brytyjskiej i właściciel szkoły języka angielskiego "Co ludzie powiedzą" Arkadiusz Mikrut w "Miejscówce" Centrum Handlowego Skende w Lublinie. Na spotkanie obowiązują zapisy.

Warsztaty „Jak zmonetyzować swoje skille, czyli jak zarabiać na swoich umiejętnościach?” to połączenie teorii z praktyką, w którym każdy uczestnik będzie miał okazję pracować nad własnym projektem odkrywając sposób na przekształcenie swoich talentów w konkretne, dochodowe możliwości.

Arkadiusz Mikrut na przykładzie własnej ścieżki zawodowej podzieli się swoją wiedzą m.in. na temat wad i zalet pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej, opowie skąd wziąć pomysł na biznes oparty na talencie humanistycznym. W trakcie spotkania doradzi również uczestnikom, jak określić komu będą chcieli świadczyć swoje usługi, w jaki sposób napisać ofertę, której nikt nie będzie w stanie się oprzeć i skąd pozyskać pierwszych klientów.

Szczegóły dotyczące udziału w programie określa regulamin dostępny na stronieNa warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz.

Uczestnicy niepełnoletni mogą zgłosić chęć udziału poprzez deklarację rodzica.

Fot. Materiały organizatora

    Aktualności

    Data dodania
    30 maja 2023