International Dates Auction - akcja charytatywna

13 czerwca o godzinie 19:00 w Inkubatorze Medialno-Artystycznym UMCS (Lublin, ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się niecodzienne wydarzenie - International Dates Auction, czyli aukcja randek. Jest to inicjatywa o charakterze charytatywnym, organizowana przez Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów wraz z Erasmus Student Network.

Charity International Date Auction wpisuje się w ogólnoeuropejski projekt SocialErasmus i polega na wylicytowaniu spotkania i możliwości spędzenia czasu z wybraną osobą. Przede wszystkim chodzi tutaj o pomoc - idea projektu jest bowiem bardzo prosta: po krótkiej prezentacji, wieczór z danym uczestnikiem zostanie wylicytowany przez osobę oferującą największą kwotę. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną zaś przekazane na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń, która pomaga dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową i ich rodzicom.

Organizatorzy postarali się o to, aby każde wylicytowane spotkanie odbyło się w innym miejscu i obfitowało w różne atrakcje, m.in. wyjście do teatru czy kawiarni.

W trakcie wydarzenia odbędzie się także koncert zespołu The Fudges.

Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie:
www.facebook.com/events/764669723694518/

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    9 czerwca 2017