Ankieta Oceny Zajęć w semestrze letnim 2020/2021

Szanowni Państwo,

rozpoczyna się kolejna edycja Ankiety Oceny Zajęć. Od 15 czerwca do 16 lipca mogą Państwo oceniać jakość zajęć dydaktycznych, oferowanych przez UMCS w semestrze letnim, za pośrednictwem znanego z ubiegłej edycji kwestionariusza – z sześciostopniową skalą odpowiedzi. Ankieta została dostosowana do formuły kończącego się semestru.

Ankieta została Państwu udostępniona za pośrednictwem portalu USOSweb oraz aplikacji Mobilny USOS UMCS.

Aby ocenić zajęcia, należy:

 1. zalogować się na swoje konto na stronie usosweb.umcs.pl;

 2. kliknąć w baner informujący o trwającej ankiecie lub

 3. przejść do zakładki: Dla studentów;

 4. kliknąć w link: Ankiety;

 5. wybrać zajęcia, które chcą Państwo ocenić i pozostawić swoją opinię.

Ankieta Oceny Zajęć pełni rolę informacji zwrotnej - jej wyniki będą dostępne dla władz Uniwersytetu, wydziałów oraz poszczególnych osób prowadzących zajęcia. W efekcie każda opinia posłuży do weryfikacji jakości prowadzonych zajęć, programów studiów i przydatności wiedzy zdobywanej na danym przedmiocie. Wszystkie udzielone przez Państwa odpowiedzi pozostaną anonimowe.

Z uwagi na specyfikę realizacji zajęć dydaktycznych w semestrze letnim 2020/21, oprócz standardowych pytań „do zajęć”, udostępniona została również „Ankieta ogólna”. Jest to pięć pytań dotyczących oceny organizacji i sposobu realizacji zajęć dydaktycznych w trybie zdalnym z możliwością pozostawienia komentarza.

Wypełnienie jednego kwestionariusza zajmuje jedynie kilka minut i mogą to Państwo zrobić w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki Państwa opinii nasz Uniwersytet może stale zmieniać się na lepsze!

W przypadku wystąpienia ewentualnych błędów w ofercie dydaktycznej (możliwość ocenienia zajęć, w których Państwo nie uczestniczyli lub brak dostępu do ankiety oceniającej zajęcia, w których brali Państwo udział) należy zgłosić je w dziekanacie. W przypadku innych problemów związanych z ankietą prosimy kontaktować się z Biurem ds. Analiz Jakości Kształcenia Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów poprzez adres e-mail: sjk@umcs.pl.

  Aktualności

  Data dodania
  7 lipca 2021