Adapciak - wyjazd integracyjny dla studentów roku „0”

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej wraz z Samorządami Wydziałowymi organizuje obóz adaptacyjno – integracyjny dla studentów roku „0” naszego Uniwersytetu. „Adapciak” pozwala poznać i zintegrować się z otoczeniem uczelni. Jak co roku chcemy Was zabrać na niezapomnianą 6-dniową przygodę w górach. Tym razem Zakopane będzie nasze od 22 do 27 września!

Pragniemy pomóc Ci w, jak się wydaje z początku, ciężkich pierwszych miesiącach studiów. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Ciebie wiadomości dotyczące zasad funkcjonowania na Uniwersytecie, pomocy materialnej oraz stypendiów. Zdradzimy Ci również „tajniki” udanej sesji. Opowiemy o roli samorządów i innych organizacji studenckich oraz wytłumaczymy, dlaczego warto w nich działać.

Obóz to ciekawa opcja na zakończenie wakacji. „Adapciak” to świetna zabawa wśród ponad setki nowych znajomych: rówieśników i obecnych „samorządowców” – co daje doskonałą okazję do poznania różnych stron akademickiej rzeczywistości. Z racji tego przygotowaliśmy dla Was nietuzinkowe atrakcje, szalone imprezy, masę śmiechu oraz trochę ruchu, a to wszystko w prawdziwie studenckiej atmosferze.

W cenie zapewniamy: przejazd, zakwaterowanie, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), opiekę przewodników, udział w wieczorze góralskim wraz z kapelą, ubezpieczenie NNW.

Miejsce: Zakopane
Termin: 22-27 września 2017 r.
Koszt wyjazdu: 390 zł

Szczegółowe informacje o wyjeździe i zapisach >>

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    2 sierpnia 2017