Wakacyjne kursy angielskiego - kurs maturalny

Centrum Nauczania i Certyfikacji Kursów Językowych zaprasza na wakacyjne kursy języka angielskiego pod patronatem JM Rektora UMCS.

Gwarantujemy:

  • wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę lektorów uniwersyteckich - członków Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych oraz licencjonowanych egzaminatorów międzynarodowych instytucji certyfikujących (m.in. TELC, TOEIC®, TFITM, WiDaF, TOLES, PEARSON Test of English etc.)
  • konkurencyjne ceny
  • kameralne grupy
  • sprawdzone i starannie opracowane materiały dydaktyczne precyzyjnie dostosowane do potrzeb słuchaczy
  • nowoczesne zaplecze multimedialne
  • Certyfikat ukończenia kursu

Język angielski Kurs maturalny (30 godzin)

10 spotkań, 3 x 45 minut, godz. 09.30 – 11.45
Cena: 390 zł
Termin: 16.08 – 29.08.2016

Intensywny, dwutygodniowy kurs języka angielskiego dla uczniów po drugiej klasie liceum, mający na celu sprawne powtórzenie i utrwalenie zagadnień gramatycznych oraz słownictwa z programu szkoły licealnej. Kurs jest prowadzony w drugiej połowie sierpnia, co powinno ułatwić słuchaczom powrót do nauki języka w nowym roku szkolnym.

Zapisz się już dziś! O przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy na kursy języka angielskiego - wrzesień 2017

Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego na wakacyjny kurs językowy organizowany przez Centrum Nauki i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Warunkiem uruchomienia grupy kursowej jest zgłoszenie co najmniej 8 słuchaczy. O utworzeniu grupy poinformujemy telefonicznie lub mailowo możliwie szybko - najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem kursu.

poniżej 13 lat
14-19 lat
20-25 lat
26-45 lat
powyżej 45 lat

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UMCS w Lublinie w celu dokonania zapisów na kurs językowy oraz przekazywania informacji z tym związanych.

    Aktualności