Poznaj nasz Uniwersytet dzięki mediom społecznościowym!

Życie naszych studentów obfituje w wiele ciekawych wydarzeń – bez względu na to, czy związane są z ich naukowymi osiągnięciami, życiem codziennym lub aktywnością kulturalną. W podjęciu decyzji o wybraniu studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie może Ci pomóc zapoznanie się z naszymi mediami społecznościowymi.

Aktywnie działamy na kilku portalach:

  • Facebook @umcslublin – dołącz do nas i bądź na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi wydarzeniami i komunikatami. Poznaj Uniwersytet dzięki zdjęciom i relacjom z naszych działań. Dowiedz się, jak wyglądają studia „od kuchni” dzięki grupom Wydziałowym, które podpięte są pod nasz profil na Facebooku. W ramach grup studenci opowiadają o swoich studiach, dzielą się wrażeniami, zadają pytania oraz gromadzą się w ramach wielu fascynujących inicjatyw – to w ramach grup odnajdziesz nowych kolegów i koleżanki, oraz wyjątkowo szybko wdrożysz się w zasady studiowania oraz działania naszego Uniwersytetu.
  • Instagram @umcs_lublin – nasz Instagram pełen jest pięknych i życiowych zdjęć oraz filmów, możesz nas obserwować i poznać wiele ciekawych osób! To tutaj zobaczysz, jak zmienia się Uniwersytet, jak wygląda w chwili obecnej i jak wyglądają studia okiem jego studentów. Co weekend prowadzone są przez naszych studentów i studentki relacje na Instagramie – chcesz wiedzieć, jak wyglądają festiwale i imprezy na UMCS „od zaplecza”? A może masz pytania dotyczące konkretnych kierunków studiów? Chcesz wziąć udział w licznych quizach i konkursach? Dołącz do nas na Instagramie i stań się częścią naszej wielkiej społeczności!
  • Twitter @UMCSLublin – a może interesują Cię komunikaty dotyczące wydarzeń naukowych i możliwości rozwoju naukowego i biznesowego na naszym Uniwersytecie? Jeśli tak, to nasz uniwersytecki Twitter jest właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z naszymi tweetami i nie przegap żadnej ważnej i wartościowej informacji!
  • Youtube @UMCSTube – w ramach naszego kanału na Youtube znajdziesz specjalnie opracowane dla Ciebie playlisty zawierające nasze filmy promocyjne i relacje z wydarzeń mających miejsce na naszej uczelni. Zapoznając się z naszymi filmami na Youtubie, na pewno zauważysz, że wiele z nich realizowanych jest przez naszych studentów. Czy wiesz, że Ty również możesz razem z nami stać się kreatywnym twórcą?

W ramach studiów masz możliwość zdobywania dodatkowych umiejętności oraz pogłębiania swoich pasji. Jeśli interesujesz się mediami i nowymi technologiami, możesz dołączyć do kół i organizacji studenckich, które właśnie tym się zajmują. Telewizja Akademicka UMCS oraz Radio Centrum kilka razy w roku organizują nabory do swoich zespołów.

Linki do naszych mediów:

    Aktualności

    Data dodania
    18 września 2019