Poznaj nasz Uniwersytet dzięki mediom społecznościowym!

Życie naszych studentów obfituje w wiele ciekawych wydarzeń – bez względu na to, czy związane są z ich naukowymi osiągnięciami, życiem codziennym lub aktywnością kulturalną. W podjęciu decyzji o wybraniu studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie może Ci pomóc zapoznanie się z naszymi mediami społecznościowymi. Poznaj nasz Uniwersytet dzięki mediom społecznościowym!

Aktywnie działamy na kilku portalach:

 • Facebook @umcslublin – dołącz do nas i bądź na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi wydarzeniami i komunikatami. Poznaj Uniwersytet dzięki zdjęciom i relacjom z naszych działań. Dowiedz się, jak wyglądają studia „od kuchni” dzięki grupom Wydziałowym, które podpięte są pod nasz profil na Facebooku. W ramach grup studenci opowiadają o swoich studiach, dzielą się wrażeniami, zadają pytania oraz gromadzą się w ramach wielu fascynujących inicjatyw – to w ramach grup odnajdziesz nowych kolegów i koleżanki, oraz wyjątkowo szybko wdrożysz się w zasady studiowania oraz działania naszego Uniwersytetu.
 • Instagram @umcs_lublin – nasz Instagram pełen jest pięknych i życiowych zdjęć oraz filmów, możesz nas obserwować i poznać wiele ciekawych osób! To tutaj zobaczysz, jak zmienia się Uniwersytet, jak wygląda w chwili obecnej i jak wyglądają studia okiem jego studentów. Co weekend prowadzone są przez naszych studentów i studentki relacje na Instagramie – chcesz wiedzieć, jak wyglądają festiwale i imprezy na UMCS „od zaplecza”? A może masz pytania dotyczące konkretnych kierunków studiów? Chcesz wziąć udział w licznych quizach i konkursach? Dołącz do nas na Instagramie i stań się częścią naszej wielkiej społeczności!
 • Youtube @UMCSTube – w ramach naszego kanału na Youtube znajdziesz specjalnie opracowane dla Ciebie playlisty zawierające nasze filmy promocyjne i relacje z wydarzeń mających miejsce na naszej uczelni. Zapoznając się z naszymi filmami na Youtubie, na pewno zauważysz, że wiele z nich realizowanych jest przez naszych studentów. Czy wiesz, że Ty również możesz razem z nami stać się kreatywnym twórcą?
 • Linkedin -  zapraszamy do obserwowania naszego profilu na LinkedIn, dzięki któremu otrzymasz bieżące informacje z zakresu nauki i biznesu dotyczące naszej uczelni. Nasz profil jest skierowany do każdego, kto pragnie tworzyć oraz poszerzać kontakty zawodowo-biznesowe z wykorzystaniem profesjonalnej wiedzy z różnych dziedzin nauki, kultury oraz sztuki. 

W ramach studiów masz możliwość zdobywania dodatkowych umiejętności oraz pogłębiania swoich pasji. Jeśli interesujesz się mediami i nowymi technologiami, możesz dołączyć do kół i organizacji studenckich, które właśnie tym się zajmują. Telewizja Akademicka UMCS oraz Radio Centrum kilka razy w roku organizują nabory do swoich zespołów.

Linki do naszych mediów:

Facebook
Instagram
Youtube
Linkedin

 

  Aktualności

  Autor
  Anna Zatyka
  Data dodania
  2 sierpnia 2021