Drzwi Otwarte UMCS już jutro!

Wielkimi krokami zbliżają się Drzwi Otwarte Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, czyli jedno z największych wydarzeń skierowanych do kandydatów na studia.

Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się już jutro, 22 marca 2019 r. o godzinie 9:00 w Rektoracie UMCS (budynek Wydziału Ekonomicznego UMCS - Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5) oraz na wydziałach uczelni i w jednostkach ogólnouczelnianych.

Drzwi Otwarte będą okazją, aby zobaczyć, jak studiuje się na UMCS i dlaczego warto stać się częścią społeczności akademickiej naszego Uniwersytetu. Podczas wydarzenia będzie można uzyskać informacje „z pierwszej ręki”, spotkać się ze studentami zaangażowanymi w działalność wielu ciekawych kół naukowych oraz organizacji studenckich. Swoją radą będą służyć doradcy zawodowi, a egzaminatorzy z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie przedstawią moduły matury z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnegoPrzedstawimy pełną ofertę kierunków, opowiemy o przebiegu rekrutacji oraz pomożemy wybrać najlepszą ścieżkę kształcenia i kariery.
Studia to nie tylko nauka - wszystkiemu towarzyszyć będą pokazy nowych technologii, analogowe i komputerowe gry, fotobudka i wycieczki po kampusie uniwersyteckim. Wśród wielu atrakcji wspomnieć też należy o licznych konkursach zawodach i quizach z nagrodami, takich jak finał popularnego wśród uczniów konkursu językowego "Faces of America" oraz Turniej o Puchar Rektora.

Na uczestników Drzwi Otwartych czeka dużo uśmiechu, pozytywnej energii i to, co mamy najlepsze, czyli… świetna atmosfera! 

Szczegółowe informacje, program główny wydarzenia oraz programy akcji na poszczególnych wydziałach UMCS znajdują się >> na stronie Drzwi Otwartych <<.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, wychowawców i nauczycieli.

    Aktualności

    Data dodania
    21 marca 2019