Spotkanie z Mateuszem Święcickim. Cykl spotkań „Dziennikarz Sportowy 2.0”

Zastanawiasz się, jak to jest komentować „El Clásico”? Lubisz oglądać reportaże sportowe? Może jesteś ciekaw z czym tak naprawdę wiąże się zawód dziennikarza? Na te i inne pytania odpowie Mateusz Święcicki z Eleven Sports, który już 22 marca odwiedzi UMCS. Spotkanie oraz warsztaty dziennikarskie odbędą się w nadchodzący wtorek o godz. 11:00 na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS (przeszklona sala, I piętro).

„Dziennikarz Sportowy 2.0” to cykl warsztatów i spotkań z dziennikarzami sportowymi, pracującymi dla światowych redakcji telewizyjnych, radiowych, prasowych oraz internetowych. Pierwsza rozmowa połączona z warsztatami pt. „Jakich narzędzi potrzebuje dzisiaj dziennikarz do pracy?” zostanie poprowadzona przez Mateusza Święcickiego, dziennikarza i komentatora sportowego, od 2015 r. związanego z telewizją Eleven Sports, już w najbliższy wtorek o godzinie 11:00 na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS (przeszklona sala, I piętro). Moderatorem rozmowy będzie Jakub Drzewiecki, dziennikarz TVP3 Lublin.

W trakcie spotkania porozmawiamy m.in. o rozwoju kariery Mateusza Święcickiego, współczesnym dziennikarstwie sportowym w Polsce i na świecie, a także o najnowszych wydarzeniach ze świata piłki nożnej. Po rozmowie przewidujemy czas na pytania, dlatego jeśli jesteś fanem piłki nożnej, dziennikarstwa sportowego, nie czekaj – weź udział w spotkaniu!

Organizatorem wydarzenia jest Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Magazyn Studentów Politologii i Dziennikarstwa UMCS „Polformance”.

Na wydarzenie obowiązują zapisy.
Więcej informacji

 

    Aktualności