Drzwi Otwarte z ZUSS-em – co tym razem dla Was przygotowaliśmy?

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów to organizacja, której głównym zadaniem jest dbanie o interesy społeczności studenckiej UMCS oraz realizowanie szeregu projektów o charakterze kulturalnym. Jeśli więc lubisz organizować ciekawe wydarzenia, jesteś kreatywną i ciekawą świata osobą to koniecznie przyjdź na stanowisko członków ZUSS-u UMCS, zrealizowane w ramach tegorocznych Drzwi Otwartych UMCS. Studenci będą czekać na zwiedzających 21 marca 2022 w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka, w od godz. 10:00 do 15:00.

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS zrzesza młodych ludzi wspierających działalność społeczności studenckiej, o czym przekonacie się 21 marca 2022 r. w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatce Żaka w trakcie tegorocznych Drzwi Otwartych UMCS. Stoisko ZUSS UMCS będzie dostępne dla zwiedzających w godz. 10:00-15:00.

Na miejscu dowiecie się nieco więcej o tym, jak działa samorząd oraz jakie podejmuje aktywności. Oprócz tego, na stoisku Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS będzie można zagrać w Jengę oraz wziąć udział w loterii w języku angielskim.

Osoby zza granicy także nie będą się nudzić – specjalnie na nich będą czekać członkowie komisji ds. umiędzynarodowienia, którzy opowiedzą o tym, jak wygląda rekrutacja studentów cudzoziemców na naszym Uniwersytecie i dlaczego umiędzynarodowienie jest tak ważne dla uczelni. Informacje na temat rekrutacji zagranicznych studentów zostaną przekazane w języku angielskim oraz ukraińskim.

Po zwiedzaniu dla kanydatów zaplanowana została Strefa Chillu, gdzie przewodniczący komisji funkcjonujących w ramach ZUSS odpowiedzą na pytania na temat uczelni oraz możliwości rozwoju.

Fotobudka i liczne gadżety to kolejne atrakcje, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

    Aktualności