Drzwi Otwarte na Wydziale Zamiejscowym w Puławach 25 marca

Jesteście zainteresowani kierunkami studiów realizowanymi na Wydziale Zamiejscowym w Puławach? Jeśli tak, to weźcie udział w Drzwiach Otwartych UMCS realizowanych na tym wydziale! Odmiennie od pozostałych jednostek UMCS, największe wydarzenie pro kandydackie na tym wydziale odbędzie się 5 dni później, tj. 25 marca. Wykłady, prezentacje, warsztaty z preparatyki kosmetyków to atrakcje, które będą czekać na tegorocznych maturzystów. Na jakie wydarzenia warto się zapisać na Wydziale Zamiejscowym w Puławach podczas Drzwi Otwartych UMCS?

Zainteresowani aktywnością fizyczną? Jeśli tak to zapraszamy na wykład oraz pokazy zatytułowane „Aktywność fizyczna podstawowym elementem stylu życia gwarantującym zdrowie”, który o godz. 10:00 rozpocznie Drzwi Otwarte UMCS. Z kolei dla zainteresowanych polityką i administracją publiczną proponujemy wysłuchanie prezentacji „Administracja publiczna w systemie organów RP”, który rozpocznie się o 10:30.

Na Wydziale pojawią się także koła naukowe, w tym Koło Naukowe Alkahest oraz Koło Naukowe Bioaktywni, które przygotowały na tę okazję 2 wydarzenia: prezentację „Kolorowo i wybuchowo z Alkahestem” oraz warsztaty z preparatyki kosmetyków.

Słyszeliście kiedyś sformułowanie „green deal”? Nie? Koniecznie weźcie udział w wykładzie poświęconym kwestii polityki ekonomicznej UE pt. „Zielona Europa – green deal”! Wykład rozpocznie się o godz. 11:30 i potrwa do 12:15. W tych samych godzinach odbędzie się również wykład nt. śladów kryminalistycznych oraz inteligentnych materiałów.

Zaczynamy 25 marca o godzinie 10:00 na Wydziale Zamiejscowym w Puławach.

Pamiętajcie – na proponowane atrakcje obowiązują zapisy. Link do formularza zgłoszeniowego dostępny jest na stronie UMCS.

Zapraszamy!

Fot. StockSnap

Załączniki

    Aktualności