"Zainwestuj w swoją przyszłość": Konkurs WNoZiGP i WHiA UMCS

ZAINWESTUJ W SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ: weź udział w konkursie promocyjnym i zdobądź tytuł „Ambasadora Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej oraz Wydziału Historii i Archeologii UMCS”!

Chciałbyś wykonywać wizualizacje trójwymiarowe czy animacje w kartografii? Może masz smykałkę do planowania przestrzeni lub zajmowania się promocją dziedzictwa kulturowego? A może, niczym detektyw chciałbyś poznać geograficzne systemy informacyjne i najnowsze techniki badawczo-poszukiwawcze?

Odwiedź stoisko promocyjne w dn. 21 kwietnia w godz. 9.00-14.00 ( Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej, Al. Kraśnicka 2d) z okazji Światowego Dnia Ziemi 2023 i zobacz, jak może wyglądać Twoja praca. Poznaj dwa nowe kierunki studiów: Geowizualizację historyczną i archeologiczną oraz Geoarcheologię i weź udział w konkursie!

Zeskanuj kody QR, które bedą dostępne na stoisku promocyjnym w dn. 21 kwietnia, przeczytaj krótki opis kierunku i stwórz loga reklamowe, które będą „wizytówką” wspomnianych kierunków studiów (będą informowały o tym, co kryje się pod nazwą danego kierunku studiów). Twój czas na wykonanie tego zadania to 8 minut. Weź kartkę i długopis oraz spróbuj swoich sił. Pamiętaj, że czeka na Ciebie nagroda – gadżet UMCS i tytuł „Ambasadora Wydziałów”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno tych młodszych, jak i starszych! 

    Aktualności

    Data dodania
    20 kwietnia 2023