Kongres Kół Naukowych 11-14 listopada 2021

Zapraszamy na 5. ogólnopolski Kongres Kół Naukowych IKONA2021.
Spotkanie liderów kół naukowych, autorów najciekawszych projektów studenckich i doktoranckich oraz zaproszonych gości potrwa od 11 do 14 listopada 2021 r. (od czwartku do niedzieli).

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w spotkaniach z przedstawicielami instytucji wspierających koła naukowe i młodych naukowców, a także zdobyć certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia "Profesjonalna Promocja Projektów Naukowych".

Wśród tematów są zajęć m.in.: sztuka prezentowania i przekonywania, storytelling dla każdego, wystąpienia przed kamerą, prezentacje multimedialne Level Pro, retoryka w nowych mediach, PR organizacji o celach naukowych, kluczowe umiejętności i kompetencje w świecie VUCA, autoprezentacja i personal branding.

W trakcie Kongresu przewidziano również warsztaty integracyjne, mikser kontaktów oraz finały konkursu StRuNa 2021 na najlepsze projekty naukowe w 11 kategoriach.

Całe wydarzenie odbędzie się w budynku stołecznej Akademii Sztuk Pięknych przy Krakowskim Przedmieście 37/39.

Rejestracja i Kontakt

Rejestracji na Kongresie IKONA2021 można dokonywać od 12 października br. poprzez stronę http://ikona.edu.pl/rejestracja/
Decyduje kolejność zgłoszeń w ramach poszczególnych ośrodków akademickich. Zasada ta dotyczy to również udziału on-line.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu można uzyskać pisząc na adres: kongres@ikona.edu.pl

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć tutaj.

    Aktualności

    Autor
    Joanna Kuropatnicka
    Data dodania
    21 października 2021