I Dzień Internacjonalizacji UMCS - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na „I Dzień Internacjonalizacji UMCS z Santander Universidades”. Wydarzenie odbędzie się już w poniedziałek, 25 listopada 2019 r. o godz. 12:00 w ECOTECH-COMPLEX (ul. Głęboka 39, Lublin). Miło nam poinformować, że spotkanie patronatem objęła Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej.

Tematem przewodnim spotkania będą zagadnienia związane z internacjonalizacją szkolnictwa wyższego, celem zaś – środowiskowy namysł dotyczący rozwoju i usprawnienia działań na rzecz internacjonalizacji. Wydarzenie stanie się też doskonałą okazją do przedstawienia dobrych praktyk w tym zakresie.

W ramach „I Dnia Internacjonalizacji UMCS” wykład pt. „Why internationalisation? Rationales and future trends” wygłosi wybitny ekspert European Association for International Educators – dr Uwe Brandenburg.

Odbędą się także ciekawe warsztaty:

  • anglojęzyczny, skierowany do dyrektorów instytutów UMCS oraz ich zastępców: „How to internationalise research? Conditions, opportunities, approaches”;
  • warsztaty skierowane do pracowników i doktorantów UMCS, pt. „Jakie barwy ma komunikacja?” oraz „Personal branding – jak zbudować i wykorzystać własną markę personalną”.

W trakcie wydarzenia nastąpi również ogłoszenie wyników „Konkursu na najbardziej umiędzynarodowionego pracownika badawczo-dydaktycznego, doktoranta i studenta Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie”. Nagrody w wysokości 2500 zł zostaną wręczone w trzech odrębnych kategoriach za osiągnięcia o charakterze międzynarodowym, wpływające na zwiększenie stopnia internacjonalizacji oraz wizerunku międzynarodowego UMCS.

Szczegółowe informacje o Dniu Internacjonalizacji, konkursie oraz warsztatach znajdują się na stronie: www.di.umcs.pl

Zapraszamy serdecznie!

    Aktualności

    Data dodania
    22 listopada 2019