Trwają prace nad aplikacją mobilną dla studentów i pracowników cudzoziemców Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Aplikacja będzie spełniała podstawowe potrzeby informacyjne oraz orientacyjne dla studentów i pracowników naukowych przebywających w Lublinie. Głównym jej celem jest ułatwienie codziennego funkcjonowania i poruszania się po mieście oraz kampusie akademickim. Dzięki aplikacji, można będzie poznać najciekawsze miejskie atrakcje, miejsca kultury, rozrywki oraz rekreacji. Na bieżąco będziemy informować o aktualnych wydarzeniach z życia Uczelni, miasta, kraju i zagranicy.
Dodatkowo, będzie dostęp do aktualnego kursu walut, pogody. Ciekawą funkcją będą powiadomienia o polskich „słówkach dnia” przetłumaczonych na język angielski. Aplikacja będzie zawierała podstawowe informacje o UMCS, informacje o Lublinie, zakładkę dotyczącą bezpieczeństwa, opieki zdrowotnej i psychologicznej, rozkład jazdy, spis popularnych restauracji.

Tworzeniem aplikacji zajmuje się firma QUANTEEA. Rezultaty prac i gotową aplikację poznamy jeszcze przed tegorocznymi wakacjami.

 

 

    Aktualności

    Autor
    Marta Kostrzewa
    Data dodania
    28 marca 2019