Strefa cudzoziemca na Drzwiach Otwartych

Dla zagranicznych gości przygotowaliśmy przestrzeń networkingową i konsultacje z wykwalifikowanymi pracownikami.

W ramach Drzwi Otwartych UMCS goście spoza Polski będą mieli wyjątkową okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną i atmosferą Uniwersytetu. W sali A1 na parterze Rektoratu będzie funkcjonował punkt informacyjny – strefa cudzoziemca, gdzie można będzie zadać pytania pracownikom, poznać zasady przyjmowania na studia oraz dokładnie zapoznać się z pełną ofertą Uniwersytetu.

Konsultacje będą prowadzone w 4 językach – polskim, ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim. Rozmowy będą prowadzone przez pracowników z naszych trzech wyspecjalizowanych jednostek: Biura RekrutacjiBiuro ds. Obsługi Studiów i Studentów Zagranicznych oraz Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Polonii i Cudzoziemców.

W programie dla cudzoziemców jest przewidziany również networking z poczęstunkiem, prezentacje w języku polskim, ukraińskim oraz rosyjskim, wycieczki po kampusie UMCS prowadzone również w językach obcych. Szczegółowy program dostępny jest na stronie wydarzenia. Odwiedzającym pomocą będą służyć wolontariusze, którzy zaprowadzą kandydatów na poszczególne wydziały.

Kandydaci zagraniczni będą mogli również uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach przewidzianych w ramach Drzwi Otwartych.

Serdecznie zapraszamy! Welcome! Ласкаво просимо! Приглашаем!

 

    Aktualności