Rozpoczyna się Akademia Przedsiębiorczości 2020

Rozpoczynamy kolejną edycję Akademii Przedsiębiorczości! Tym razem będzie ona realizowana wspólnie z Santander Universidades pod hasłem „Przedsiębiorczość jest kobietą”.

 

W ramach tegorocznej edycji odbędzie się cykl 8 spotkań z ekspertami mających pokazać, że decyzja o pójściu własną drogą rozwoju zawodowego opartego na aktywności biznesowej może stać się interesującą alternatywą także dla kobiet.

 

Pierwszy webinar będzie dotyczył wprowadzenia do biznesu, a konkretnie tego, jak założyć firmę, jak zbadać rynek, jak rozmawiać o biznesie, o czym warto pamiętać na początku przygody z biznesem i gdzie szukać pomocy. Wartościowe oraz rzetelne informacje przekaże prowadzący – Daniel Dereniowski, CEO HugeTECH, założyciel oraz większościowy udziałowiec grupy kapitałowej HugeTECH, której celem jest wsparcie merytoryczne, technologiczne, sprzedażowe i finansowe startupów na wczesnym etapie rozwoju. W ramach HugeTECH pracuje z ponad setką projektów rocznie. Realizuje szereg działań na rzecz ekosystemu startupowego, pełniąc funkcję Ambasadora Fundacji Startup Poland w woj. podkarpackim, założyciela i prezesa Fundacji INUP – Podkarpackiej Koalicji Startupów, Członka Zarządu Polskiego Klastra Badań i Rozwoju Internetu Rzeczy. Odpowiada za realizację operacyjną rządowego akceleratora IDEA Global. Wspiera funkcjonowanie i rozwój miejskiego programu akceleracyjnego Rzeszów Startup Akcelerator oraz sieci inkubatorów technologicznych dla Samsung Electronics Polska. Związany z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania, gdzie był odpowiedzialny za transfer technologii do gospodarki. Członek wielu gremiów oceniających projekty pod względem biznesowym i technologicznym, organizator i mentor w wydarzeniach startupowych/technologicznych.

 


                                                                  related

    Aktualności

    Data dodania
    24 listopada 2020