Obchody 60-lecia Studenckiego Koła Naukowego Prawników UMCS

Studenckie Koło Naukowe Prawników UMCS ma zaszczyt zaprosić wszystkich swoich obecnych oraz byłych członków, jak również sympatyków, na uroczyste obchody 60-lecia Koła, które odbędą się 29 listopada 2019 r. o godz. 16:00 w Auli Uniwersyteckiej Wydziału Prawa i Administracji UMCS.

W ramach uroczystości organizatorzy przewidzieli m.in.: prelekcje dotyczące historii SKNP UMCS, wystąpienie poświęcone działalności wydawniczej, a także prezentację multimedialną oraz wystawę archiwalnych zdjęć i dokumentów związanych z działalnością Koła. Uroczystość 60-lecia Koła stanowi doskonałą okazję do dyskusji i debaty międzypokoleniowej.

Celem organizowanego spotkania jest stworzenie możliwości do wymiany wspomnień, historii oraz doświadczeń pomiędzy jego obecnymi i byłymi członkami. Zarząd SKNP UMCS serdecznie zaprasza do udziału również członków innych Kół Naukowych działających zarówno na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, jak i poza nim.

Szczegółowe informacje na temat Studenckiego Koła Naukowego Prawników znajdują się na stronie internetowej: www.sknp.umcs.pl oraz na fanpage'u: www.facebook.com/sknpumcs.

 

    Aktualności

    Autor
    Krzysztof Niewęglowski
    Data dodania
    6 listopada 2019