22.09.2016r.

Szanowni Państwo!
W zakładce pliki do pobrania wkrótce zamieszczone zostały plany zajęć dla II semestru I i II stopnia studiów.
Zespół projektu

 

17.09.2016

Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku akademickiego a dla Państwa rozpoczęciem II semestru zajęć na studiach I i II stopnia na kierunku Praca socjalna realizowanym w projekcie "Od aspiranta pracy socjalnej do pracownika socjalnego" zapraszamy Państwa na I zjazd w II semestrze, który odbędzie się w terminach 8 - 9 października 2016r. W zakładce pliki do pobrania wkrótce pojawi się plan zajęć dla I i II stopnia studiów.

 

Zespół projektu


 

03.08.2016

Szanowni Państwo prosimy o dostarczenie do Biura Projektu dokumentów rozliczeniowych związanych ze zwrotem kosztów dojazdu za pierwszy semestr  studiów najpóźniej do dnia 23.08.2016r.

Personel Biura Projektu


 

02.08.2016

Szanowni Państwo w zakładce Pliki do pobrania zamieściliśmy wzór usprawiedliwienia nieobecności/zwolnienia z zajęć. Prosimy o posługiwanie się nim o ile zaistnieje taka konieczność.

Personel Biura Projektu


 

31.07.2016

Szanowni Państwo serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach w I semestrze studiów I i II stopnia na kierunku praca socjalna. Mamy nadzieję iż był to dla Państwa czas zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Życzymy powodzenia w czasie sesji egzaminacyjnej.

Personel Biura Projektu


 

20.05.2016

Szanowni Państwo w zakładce Pliki do pobrania znajdziecie Państwo harmonogram zajęć dla I roku studiów I i II stopnia. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Personel Biura Projektu


 

02.04.2016

Szanowni Państwo dzisiaj uroczyście rozpoczynamy zajęcia na studiach niestacjonarnych I i II stopnia na kierunku praca socjalna realizowanych w projekcie „Od aspiranta pracy socjalnej do pracownika socjalnego”