Akademiki UMCS - pojedyncze noclegi dla studentów

W okresie letnim oferujemy dobowe noclegi dla studentów w Domach Studenckich UMCS w pokojach gościnnych i pokojach o podwyższonym standardzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tutaj znajdziesz wysokość opłat dobowych w pokojach gościnnych i pokojach o podwyższonym standardzie.

Aby skorzystać z miejsca noclegowego, wystarczy zadzwonić do recepcji wybranego akademika, ustalić dostępność wolnych miejsc i je zarezerwować.

Tutaj znajdziesz opis bazę noclegową dostępną w akademikach UMCS, numery telefonów oraz cennik.

Zakwaterowanie w akademiku w okresie wakacyjnym na dłuższy okres, także dla osób niezwiązanych z uczelnią

Co zrobić, aby zamieszkać w Akademiku UMCS w okresie wakacyjnym?

Wystarczy zgłosić się do Biura Spraw Studenckich i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami - pokój nr 5 w DS. "Helios" (ul. Czwartaków 13, 20-036 Lublin), a następnie:

  1. Wypełnić wniosek o zakwaterowanie w Domu Studenckim.

  2. Okazać dokument potwierdzający tożsamość.

  3. Uzyskać skierowanie od pracownika Biura Spraw Studenckich i Wsparcia Osób z Niepełnosprawności. Uwaga! Skierowanie do zamieszkania jest ważne tylko tego dnia, w którym zostało wystawione!

  4. Udać się do przydzielonego Domu Studenckiego w celu zakwaterowania (należy zabrać ze sobą zdjęcie, które zostanie umieszczone w karcie mieszkańca).

Mając na uwadze trwającą sytuację epidemiczną, zalecane jest kwaterowanie w pokojach jednoosobowych. Kwaterowania wakacyjne odbywają się według kolejności w poniższych Domach Studenckich:

  • Dom Studencki „Ikar”,
  • Dom Studencki „Femina”,
  • Dom Studencki „Helios”.

Szczegółowe kryteria kwaterowania wakacyjnego określa Komunikat Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Spraw Studenckich i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami pod nr telefonu: (81) 533-86-27, (81) 533-27-42.