Jednostki i pracownicy - książka adresowa

dr Marcin Cabak

dr Marcin Cabak
Stanowisko
adiunkt
Jednostki
KATEDRA PEDAGOGIKI KULTURY
Adres e-mail
Wyświetl
Konsultacje

Konsultacje dla studentów w semestrze zimowym 2021/2022 będą odbywać się w budynki INstytutu Pedagogiki przy  ul. Narutowicza w  czwartki w g. 1015 - 1115 oraz 1115-1215 online na wirtualnym kampusie pod linkiem:


 https://kampus.umcs.pl/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=397283


po wcześniejszym zgłoszenia drogą mailową na adres marcin.cabak@poczta.umcs.lublin.pl


 


W tym tygodniu konsultacje odbędą się w środę 27. 10. w g. 11-12 w pok. 35 w budynki INstytutu Pedagogiki przy  ul. Narutowicza oraz w g 12-13 online.


 

Adres

ul Prezydenta Gabriela Narutowicza 12
23-100 Lublin

O sobie

Ur. 18. 04. 1970 r. w Nowym Sączu jest absolwentem Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studia ukończył dyplomem zrealizowanym w pracowniach prof. Z. Gostomskiego (malarstwo) i prof. J. Stannego (ilustracja książkowa). Po ukończeniu studiów zajmował się projektowaniem użytkowym oraz telewizyjną animacją komputerową (ZTTK TVP S.A.). Jest czynnie działającym artystą plastykiem uprawiającym malarstwo, rysunek i grafikę warsztatową. Wystawiał prace na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. W roku 2015 uzyskał tytuł doktora nauk społecznych na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, gdzie obecnie jest adiunktem w Zakładzie Pedagogiki Kultury. Jego zainteresowania naukowe to pedagogiczne aspekty twórczości i sztuki, sytuacja zawodowa nauczycieli przedmiotów artystycznych i pracowników instytucji kultury, sztuka w podmiotowym rozwoju człowieka, czas wolny. Od 2005  do 2109 r. związany był jako wykładowca z Ogniskiem Plastycznym im. Jana Skotnickiego w Grodzisku Mazowieckim. W grudniu 2017 r. uzyskał stopień nauczyciel dyplomowanego nadany mu przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego motto dydaktyczne to: „Wzmacniać nie przeszkadzając.”