6. pracowników Wydziału prelegentami PTG (Lublin)

Miło nam poinformować, że aż sześciu pracowników naszego Wydziału będzie prelegentami podczas posiedzeń Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Ich realizację zapolanowano na przyszly semestr.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na serię odczytów w ramach posiedzeń Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Geograficznego organizowanych tradycyjnie u nas na Wydziale.

Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej oraz w załaczniku.

Zarząd Lubelskiego Oddziału PTG podaje program posiedzeń w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019. Posiedzenia odbywać się będą w auli Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS przy al. Kraśnickiej 2 d o godz. 17.15.

28 II PROF. DR HAB. RADOSŁAW DOBROWOLSKI (UMCS): Chiński patchwork – na styku tradycji i nowoczesności
7 III PROF. DR HAB. BOGUSŁAW M. KASZEWSKI, PROF. DR HAB. MARIAN HARASIMIUK (UMCS): Zmiany klimatu i ich skutki (odczyt wspólny z PTGeofizycznym)
14 III DR URSZULA OGRODOWICZ (LUBLIN): Zagadki Wyspy Wielkanocnej
21 III DR GRZEGORZ GAJEK (UMCS): Himalaje dla każdego